Системи безперебійної подачі чорнила

Найбільш ефективний спосіб знизити вартості струменевого друку є установка СНПЧ на принтер – системи безперервної подачі чорнила. При цьому ціна одного відбитка знижується в 30-50 разів у порівнянні з печаткою новим картриджем. Установку СНПЧ можна виконати самостійно, але в зв’язку з тонкістю роботи, краще звернутися до професіоналів. В Києві ви можете звернутися за установкою СБПЧ на принтери Canon, Hp, Epson та інші бренди в сервісний центр Прінт Сервіс.

Що таке СНПЧ і система її установки

Конструктивно СНПЧ є досить простим пристроєм. Вона являє собою кілька банок з чорнилом, сполучені гнучкими капілярами з прийомними судинами, які встановлюються на друкувальну голівку струменевого принтера. Але ця проста система вимагає ретельної і акуратною установки з дотриманням всіх вимог до збереження цілісності і рухливості картриджа. Неправильна або недостатньо точна установка СНПЧ на принтер може стати причиною виходу з ладу головки друкуючого пристрою.

Тому ми рекомендуємо скористатися послугами кваліфікованих інженерів сервісного центру Прінт Сервіс. Величезний досвід, помножений на глибокі знання, є гарантією якісного встановлення СНПЧ на струменеві принтери та БФП будь-якого виробника (HP, Canon, Epson та ін). Крім установки ми виконуємо ремонт вже встановлених систем у разі їх поломок. Також в нашому сервісному центрі можна придбати високоякісне чорнило для заправки СНПЧ на будь-який тип принтера.

Щоб дізнатись вартість СНПЧ зателефонуйте до нас і ми Вам надамо всю інформацію.

Замовити зворотній дзвінок

Хотіли б ви поговорити з одним із наших менеджерів по телефону? Просто надішліть свої дані, і ми незабаром зв’яжемося з вами.

  Консультація
  ВАШЕ
  ІМ’Я
  ВАШ
  ТЕЛЕФОН
  ВАШ
  КОМЕНТАР
  ВІДПРАВИТИ