Про нас

Сервісний центр «ПРІНТ-СЕРВІС», що розпочав свою діяльність у 2017 році, готовий надати фахову допомогу у сфері продажу та обслуговування комп’ютерної та офісної техніки. До ваших послуг — чималий досвід спеціалістів центру та гарантії надання якісного сервісу.

Вагомі переваги «ПРІНТ-СЕРВІС» — пропонуємо послугу доставки ваших замовлень, а також, за необхідності, надамо змінні картриджі та принтери на час ремонту вашої техніки.

Послуги Сервісного центру «ПРІНТ-СЕРВІС» включають:

 • заправлення та регенерацію лазерних картриджів (монохромних та кольорових);
 • заправлення струменевих картриджів;
 • гарантійний та післягарантійний ремонт, технічне обслуговування комп’ютерної та друкувальної техніки (принтерів, БФП, копірів, сканерів, факсів);
 • прошивку принтерів Samsung, Xerox, Epson (програмне відключення потреби в чіпах);
 • встановлення систем неперервної подачі чорнил (СНПЧ).

Під замовлення здійснюємо:

 • продаж витратних матеріалів для друку: пропонуємо картриджі лазерні (оригінальні та неоригінальні), картриджі струменеві, чорнила для струменевих принтерів (InkTec, DCTech, Barva, WWM, ColorWay), СНПЧ, перезаправні картриджі, папір А4;
 • консультування з питань придбання техніки для друку, комп’ютерної техніки;
 • продаж комп’ютерної техніки під замовлення;
 • продаж техніки для друку: принтерів, багатофункціональних пристроїв; копіювальної техніки;
 • продаж вживаних принтерів та багатофункціональних пристроїв;
 • кольоровий та чорно-білий друк поліграфічної продукції (фото, презентацій, оголошень, меню для закладів).

А також, вагомою складовою нашої роботи є професійний ремонт техніки для друку бренду Epson.

Здійснюємо:

 • чистку принтера після залиття чорнилом;
 • відновлення електронних плат;
 • промивання друкуючих голів після довгого простою;
 • промивання друкуючих голів від сублімаційних чорнил.

Надаємо гарантії строком на 6 місяців.

Практикуємо різні форми оплати — готівкову, безготівкову з ПДВ.

Сервісний центр «ПРІНТ-СЕРВІС» допоможе забезпечити різноманітні потреби підприємств, установ та організацій в якісній, сучасній техніці.

Категорії послуг

Заправка картриджів

Процес очищення картриджа від відпрацьованого тонера і заповнення новим тонером, що дозволяє багаторазово використовувати картридж для друку.

Детальніше

Ремонт Принтерів Та БФП

Ремонт та обслуговування друкуючої техніки є пріоритетним напрямком. Завдяки великому досвіду ми швидко та якісно виконаємо діагностику, технічне обслуговування або ремонт.

Детальніше

Ремонт комп’ютерів

Наші майстри виправляють поломки елементів персонального комп’ютера, виконуючи ремонт його комплектуючих або ж  їх заміну. Ми взмозі запропонувати Вам ремонт та обслуговування.

Детальніше

Ремонт телевізорів і моніторів

Ремонт телевізорів і моніторів – це окремий, складний вид ремонту, який виконується фахівцями високої кваліфікації. Наш сервісний центр виконує діагностику і ремонт.

Детальніше

Системи безперебійної подачі чорнила

Найбільш ефективний спосіб знизити вартості струменевого друку є установка СНПЧ на принтер – системи безперервної подачі чорнила. При цьому ціна одного відбитка знижується в 30-50 разів.

Детальніше

Прошивка Принтера

«Принт Сервіс» надає послугу перепрошивки друкуючої техніки, для того щоб в подальшому користувач міг перезаправляти картридж, а не купляти новий.

Детальніше

Ремонт Ноутбуків

Наш сервіс виконує ремонт ноутбуків та нетбуків. Обслуговуємо: Acer, Asus, Fujitsu, Dell, Gigabyte, HP, Lenovo, IBM, MSI, LG, Packard Bell, Toshiba, Sony, Samsung, ViewSonic, Apple та інших …

Детальніше

Ремонт смартфонів та планшетів

Діагностика стану і виявлення несправності, зміна прошивки (firmware), оновлення програмного забезпечення, зняття блокування, русифікація, відновлення пайки та інші..

Детальніше

Ремонт побутової техніки

Фени, плойки, мультиварки, кухонні комбайни, праски, блендери, пилососи, мікрохвильові печі, міксери, різноманітна косметична техніка та інше..

Детальніше

Замовити зворотній дзвінок

Хотіли б ви поговорити з одним із наших менеджерів по телефону? Просто надішліть свої дані, і ми незабаром зв’яжемося з вами.

  Консультація
  ВАШЕ
  ІМ’Я
  ВАШ
  ТЕЛЕФОН
  ВАШ
  КОМЕНТАР
  ВІДПРАВИТИ