Послуги

Категорії послуг

Заправка картриджів

Процес очищення картриджа від відпрацьованого тонера і заповнення новим тонером, що дозволяє багаторазово використовувати картридж для друку.

Детальніше

Ремонт Принтерів Та БФП

Ремонт та обслуговування друкуючої техніки є пріоритетним напрямком. Завдяки великому досвіду ми швидко та якісно виконаємо діагностику, технічне обслуговування або ремонт.

Детальніше

Ремонт комп’ютерів

Наші майстри виправляють поломки елементів персонального комп’ютера, виконуючи ремонт його комплектуючих або ж  їх заміну. Ми взмозі запропонувати Вам ремонт та обслуговування.

Детальніше

Ремонт телевізорів і моніторів

Ремонт телевізорів і моніторів – це окремий, складний вид ремонту, який виконується фахівцями високої кваліфікації. Наш сервісний центр виконує діагностику і ремонт.

Детальніше

Системи безперебійної подачі чорнила

Найбільш ефективний спосіб знизити вартості струменевого друку є установка СНПЧ на принтер – системи безперервної подачі чорнила. При цьому ціна одного відбитка знижується в 30-50 разів.

Детальніше

Прошивка Принтера

«Принт Сервіс» надає послугу перепрошивки друкуючої техніки, для того щоб в подальшому користувач міг перезаправляти картридж, а не купляти новий.

Детальніше

Ремонт Ноутбуків

Наш сервіс виконує ремонт ноутбуків та нетбуків. Обслуговуємо: Acer, Asus, Fujitsu, Dell, Gigabyte, HP, Lenovo, IBM, MSI, LG, Packard Bell, Toshiba, Sony, Samsung, ViewSonic, Apple та інших …

Детальніше

Ремонт смартфонів та планшетів

Діагностика стану і виявлення несправності, зміна прошивки (firmware), оновлення програмного забезпечення, зняття блокування, русифікація, відновлення пайки та інші..

Детальніше

Ремонт побутової техніки

Фени, плойки, мультиварки, кухонні комбайни, праски, блендери, пилососи, мікрохвильові печі, міксери, різноманітна косметична техніка та інше..

Детальніше

Чорнобілий та кольоровий друк

В нас Ви мозите замовити послуги чорнобілого та кольорового друку

Детальніше

Замовити зворотній дзвінок

Хотіли б ви поговорити з одним із наших менеджерів по телефону? Просто надішліть свої дані, і ми незабаром зв’яжемося з вами.

  Консультація
  ВАШЕ
  ІМ’Я
  ВАШ
  ТЕЛЕФОН
  ВАШ
  КОМЕНТАР
  ВІДПРАВИТИ